Penziony v okolí Trutnov trails

Ubytování v okolí Trutnov Trails

Penzion Dračí údolí, Lhota

Penzion Dračí údolí se nachází v samotném centru obce Lhota, cca 2 minuty od základny Trutnov Trails.

Nabízí ubytování v apartmánu mezonetového typu vhodné pro skupinu přátel, kamarádů. Maximální kapacita apartmánu je 6 lůžek. Apartmán má svou vlastní koupelnu, WC a společenskou místnost s kuchyňkou, TV a WiFi připojení. Dále nabízíme možnost grilování na zahradě a zapůjčení společenských her jako je Kroket,Petanque, Líný tenis a karetní hry.

Kontakt: +420 605 755 508   Email: draci.udoli@seznam.cz

TRUTNOV TRAILS DOPORUČUJE

Penzion Pohoda

Nabízíme příjemné a komfortní ubytování v centru Trutnova v sedmi prostorných pokojích a šesti apartmánech o celkové kapacitě 42 lůžek. Máme k dispozici bezplatné parkoviště a garáž pro uschování kol přímo u penzionu, které je monitorováno čtyřmi kamerami se záznamem. Ubytování je zvlášť vhodné pro rodinnou či skupinovou dovolenou v Krkonoších. Snídaně formou bufetu je zahrnuta v ceně. Wi-Fi zdarma v celém penzionu.

Kontakt: +420 777 295 411, Email: penzion.pohoda@damping.cz

TRUTNOV TRAILS DOPORUČUJE

Chata u Huberta, Petříkovice

Stylová chata u Huberta nabízí ubytování v Petříkovicích pro 8 osob s infrasaunou, malým bazénkem, wifi a tenisovým kurtem. Zažijte super dovolenou, nebo víkendovou párty v Petříkovicích u Trutnova.

Ubytování nabízí zastřešené venkovní posezení, gril, nadzemní bazén, infarasaunu, antukový kurt (tenis, volejbal, nohejbal) a dětské hřiště – pískoviště, dětský domeček, houpačky a ruské kuželky. V domě se nachází také společenská místnost.

Kontakt: +420 776 219 913, Email: umateje@centrum.cz

TRUTNOV TRAILS DOPORUČUJE