Chaty a kempy v okolí Trutnov trails 

Ubytování v okolí Trutnov Trails

Chata Lhota

se nachází v samotném centru obce Lhota, cca 5 minuty od základny Trutnov Trails.

Moderní rekreační domek (SE SAUNOU) v malém, klidném a tichém údolí mezi lesy a loukami (polosamota) se SAUNOU, WIFI internetem, KOUPACÍM SUDEM, pískovištěm, venkovní sprchou a grilem, nadzemním bazénem přímo u  známých trailů Trutnov Trails, v oblasti vyhledávané bikery s pestrou sítí přírodních Trailů přímo od objektu pod hřebenem Jestřebích hor, s VENKOVNÍ TERASOU, 30 km od Ratibořic se zámkem, parkem, mlýnem a Starým bělidlem známých z románu Babička od Boženy Němcové, 18 km od Adršpašsko-teplických skal a 5 km od Trutnova. 

Kontakt:  +420 776 138 962   Email: alkatravel@alkatravel.cz

TRUTNOV TRAILS DOPORUČUJE

Camp DOLCE***

Rekreační areál Dolce leží uprostřed přírody, 4 km od města Trutnova. Ubytování je zajištěno ve zděných rekreačních domcích, finských chatách, rodinných stanech a mobilheimech. 

Kemp je zároveň vybaven i přípojkami pro obytné vozy, takže v případě kempování s obytkou doporučujeme ubytování právě zde.

Nedílnou součást areálu tvoří přírodní nádrž s travnatou pláží a tobogánem, rybník pro rybolov, stylová restaurace, kiosky s rychlým občerstvením, dětská hřiště a sportoviště (minigolf, beachvolejbal, tenis a nohejbal). Domácí mazlíčci vítáni.

Kontakt:  +420 774 233 342   Email: recepce@camp-dolce.cz

TRUTNOV TRAILS DOPORUČUJE

Sokolovna Markoušovice

Areál je situován pro příznivce venkovského prostředí.Jednotlivé provozy vycházejí vstříc cestovatelů, sportovcům a podnikatelům. Nabízíme možnost prostorů pro nejrůznější rauty, oslavy a sportovní využití. Areál disponuje hospodou s kaskádovitou letní terasou, ubytováním ve 2,3 a 6 lůžkových pokojích,multifunkčním  hřištěm, telocvičnou.

Kontakt:  732 874 932 Email: tomsej.pavel110@gmail.com 

TRUTNOV TRAILS DOPORUČUJE