Trutnov Trails

Půjčovna kol SCOTT

Lhotecká 6, Trutnov, 541 01

+420 770 660 610

info@trutnovtrails.cz

Traily jsou otevřeny

Půjčovna kol

Kolo vám rádi zapůjčíme dle následujících pravidel:

  1. Kola se půjčují pouze na celý den, tzn. 9.00–18.00. Pokud si kolo půjčujete na více dní, každý večer v 18.00 musí být kolo zpět na Základně. Pokud byste si chtěli půjčit kolo i přes noc, kontaktujte nás pro domluvení individuálních podmínek.

  2. Ještě než si kolo půjčíte, seznámíte se s jeho technickým stavem, dostanete krátkou instruktáž a podepíšete s námi smouvu o nájmu kola.

  3. Kauci je možné složit pouze v hotovosti (výše kauce je zobrazená u rezervace kola). Jako kauci nebereme žádné jiné věci (mobil, kolo, klíče od auta apod.)! Prosím, buďte na to připraveni, jinak Vám kolo nebude půjčeno. Pokud přijedete vrátit kolo pozdě bez omluvy, účtujeme Vám další půjčovné dle ceníku (podmínky rezervace v rezervátoru).

  4. Pokud kolo vrátíte poškozené, bude Vám naúčtována pokuta – viz smlouvu o nájmu kola, kterou s námi uzavřete.

  5. Na každé vypůjčené kolo je nutné doložit dva doklady totožnosti. Každý klient si může na své jméno vypůjčit pouze jedno kolo (rezervovat jich můžete samozřejmě více).

  6. Kolo je vybaveno platformovými pedály , pokud si přejete spd pedály, oznamte nám to předem a nejlépe si přivezte svoje (máme omezený počet), aby byly kompatiblní s Vaší botou, pomůžeme Vám s montáží.

  7. Prosím buďte připraveni, že proces vrácení kola zabere několik minut. Pokud je kolo silně zašpiněno, potřebujeme si ho nejprve opláchnout. Všechna kola si poté musíme prohlédnout a vyzkoušet. Pokud nám kola vrací více zákazníků v rychlém sledu za sebou, čekací doba se může prodloužit. Děkujeme za pochopení.

Pokud nenajdete odpovědi na vaše otázky na našich stránkách, nebo pokud Vám není něco jasné, pište e-mail na info@trutnovtrails.cz, nebo v otevírací dobu Infocentra volejte na +420 770 660 610 (ověření dostupnosti kola a rezervaci není možné provést po telefonu).

Těšíme se, že využijete našich služeb a zkusíte si otestovat nové modely SCOTT