Hotely v okolí Trutnov trails

Ubytování v okolí Trutnov Trails

Hotel Krakonoš, Trutnov

Hotel Krakonoš se nachází v samotném historickém centru města, cca 2 minuty od Krakonošova náměstí. Kapacita hotelu je 65 lůžek ve 26 pokojích. Jedno-, dvou-, tří- a čtyřlůžkové pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, WC, TV se satelitem, telefonem s přímou volbou a internetovou přípojkou.


Pro bajkery nabízíme možnost úschovy kol v kolárně střežené kamerovým systémem se záznamem. Dále potom využití základního nářadí a umytí strojů na hotelovém dvoře
Po náročném dni na Trutnov Trails můžete k doplnění energie využít stylovou hotelovou restauraci s nabídkou minutkové kuchyně i hotových jídel a samozřejmě piva Krakonoš.

Hotelová recepce má nepřetržitý provoz a snídaně jsou ve formě švédských stolů. Dále můžete využít stylovou hotelovou restauraci, která má kapacitu 80 míst a můžete si v ní vybrat ze široké nabídky hotových i minutkových jídel. V letních měsících nabízíme možnost posezení na zahrádce se 120 místy a nabízíme také možnost využití salónků v suterénu hotelu, pro soukromé i firemní akce, s kapacitou 15 a 35 míst.

Kontakt: 499 819 190,   Email: hotel@hotel-krakonos.cz

TRUTNOV TRAILS DOPORUČUJE

Hotel Davídek, Trutnov

Hotel ☆☆☆☆ se nachází nedaleko historického centra města Trutnov, nabízí nadstandardní ubytování, konferenční prostory, nabídku sportovních a wellness aktivit. Restaurace Cube přináší nevšední zážitky v oblasti gastronomie. Fifteen bar s výhledem na dva venkovní tenisové kurty je ideálním místem pro neformální setkání všeho druhu. Vaše ratolesti ocení venkovní i vnitřní dětský koutek. K dispozici jsou také kurty na squash, badminton, posilovna a nadstandardní wellness. Multifunkční hřiště nabízí možnost zahrát si fotbálek, florbal, házenou, či volejbal.

Kontakt: +420 499 300 300, Email: info@hoteldavidek.cz

TRUTNOV TRAILS DOPORUČUJE