Chaty a kempy v okolí Trutnov trails

Ubytování v okolí Trutnov Trails

Chata Lhota

se nachází v samotném centru obce Lhota, cca 5 minuty od základny Trutnov Trails.

Moderní rekreační domek (SE SAUNOU) v malém, klidném a tichém údolí mezi lesy a loukami (polosamota) se SAUNOU, WIFI internetem, KOUPACÍM SUDEM, pískovištěm, venkovní sprchou a grilem, nadzemním bazénem přímo u známých trailů Trutnov Trails, v oblasti vyhledávané bikery s pestrou sítí přírodních Trailů přímo od objektu pod hřebenem Jestřebích hor, s VENKOVNÍ TERASOU, 30 km od Ratibořic se zámkem, parkem, mlýnem a Starým bělidlem známých z románu Babička od Boženy Němcové, 18 km od Adršpašsko-teplických skal a 5 km od Trutnova.

Kontakt: +420 776 138 962   Email: alkatravel@alkatravel.cz

TRUTNOV TRAILS DOPORUČUJE

Chata Klopenka

Chata typická svou věží postavená bajkerama pro bajkery pro 8 lidí, které nechybí na zahradě myčka na kola a garáž pro úschovu mazlíčků, terasa natočená směrem do louky pro ukecané večery nebo posezení u ohně.

Chata je na konci Lhoty, v části Bezděkov, pod lesem, kde lišky dávají dobrou noc a srnky budí srkáním z potoka lemujícího naší Klopenku. 100 metrů od chaty lze nastoupit na Bunkr trail a propumpovat se až do centra.

V Klopence jsou 3 ložnice, kde si pohodlně odpočine parta 8 bajkerů nebo 2 rodinky s juniorkou a ve společné místnosti ocení masivní velký stůl s lavicemi až pro 8-10 lidí k čemuž hraje krb do noty nebo v televizi důležitý zápas. Nejen hospodyňky ocení plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobím a vším, co má každý doma. Více dočtete na našem webu.

Web: www.chataklopenka.cz Email: bikechata@gmail.com 

TRUTNOV TRAILS DOPORUČUJE

Sokolovna Markoušovice

Areál je situován pro příznivce venkovského prostředí.Jednotlivé provozy vycházejí vstříc cestovatelů, sportovcům a podnikatelům. Nabízíme možnost prostorů pro nejrůznější rauty, oslavy a sportovní využití. Areál disponuje hospodou s kaskádovitou letní terasou, ubytováním ve 2,3 a 6 lůžkových pokojích,multifunkčním hřištěm, telocvičnou.

Kontakt: 732 874 932 Email: tomsej.pavel110@gmail.com 

TRUTNOV TRAILS DOPORUČUJE

Camp DOLCE***

Rekreační areál Dolce leží uprostřed přírody, 4 km od města Trutnova. Ubytování je zajištěno ve zděných rekreačních domcích, finských chatách, rodinných stanech a mobilheimech.

Kemp je zároveň vybaven i přípojkami pro obytné vozy, takže v případě kempování s obytkou doporučujeme ubytování právě zde.

Nedílnou součást areálu tvoří přírodní nádrž s travnatou pláží a tobogánem, rybník pro rybolov, stylová restaurace, kiosky s rychlým občerstvením, dětská hřiště a sportoviště (minigolf, beachvolejbal, tenis a nohejbal). Domácí mazlíčci vítáni.

Kontakt: +420 774 233 342   Email: recepce@camp-dolce.cz

TRUTNOV TRAILS DOPORUČUJE