Apartmány v okolí Trutnov trails

Ubytování v okolí Trutnov Trails

Apartmánový dům Sklípek a 3J

5 minut jízdy od základny Trutnov Trails!

Nabízíme prostorné a pohodlné ubytování v moderním stylu zajišťujícím vysoký komfort při krátkodobém i dlouhodobém pobytu v našem apartmánovém domě SKLÍPEK s výtahem a 6 apartmány. Vhodné pro rodiny s dětmi i jednotlivce, k rekreaci i pracovním pobytům. Pro bajkery nabízíme možnost úschovy kol v kolárně.

Kontakt: +420 724 526 157, +420 732 213 449, Email: info@trutnov-ubytovani.cz

TRUTNOV TRAILS DOPORUČUJE

Apartman TraiLenka

Apartmán v Markoušovicích - přímo u Trutnov Trails

Rustikální apartmán pro 6 až 8 lidí se nachází pouhých 1,5 km od Kozího trailu.

Apartmán v rodinném domě se zahradou v obci Markoušovice disponuje plně vybavenou kuchyní, koupelnou s vanou a dvěma WC.

Místnost pro kola, mytí a možnost základního servisu kol, gril a ohniště na zahradě. Kids&dogs friendly, parkování na pozemku možné i pro obytku a na zahradě možno postavit i stan. 

Kontakt: 774279306, Email: cameridecz@gmail.com

TRUTNOV TRAILS DOPORUČUJE

Chata Lhota

se nachází v samotném centru obce Lhota, cca 5 minuty od základny Trutnov Trails.

Moderní rekreační domek (SE SAUNOU) v malém, klidném a tichém údolí mezi lesy a loukami (polosamota) se SAUNOU, WIFI internetem, KOUPACÍM SUDEM, pískovištěm, venkovní sprchou a grilem, nadzemním bazénem přímo u známých trailů Trutnov Trails, v oblasti vyhledávané bikery s pestrou sítí přírodních Trailů přímo od objektu pod hřebenem Jestřebích hor, s VENKOVNÍ TERASOU, 30 km od Ratibořic se zámkem, parkem, mlýnem a Starým bělidlem známých z románu Babička od Boženy Němcové, 18 km od Adršpašsko-teplických skal a 5 km od Trutnova.

Kontakt: +420 776 138 962   Email: alkatravel@alkatravel.cz

TRUTNOV TRAILS DOPORUČUJE