Děti a rodiče

Pro rodiče s dětmi jakéhokoliv věku

Chtěli byste jako rodina vyrazit na výlet na Trutnov Trails a přitom se i něco přiučit na trailech? Proto tu máme jednodenní kemp Děti a rodiče, který zajistí, že se na den zabaví jak rodiče, tak i jejich ratolesti.

Na jednodenním kempu si ukážeme, jak se správně chovat na trailech (nejen na TT), bezpečnou, ale přitom zábavnou formou si ukážeme, jak si užít jízdu v terénu, naučíme se pár triků a manévrů, a hlavně se projedeme na modrých a možná i červených trailech, které jsou všem tak dobře známé. Výuka dospěláku a dětí probíhá zvlášť, každý s vlastním instruktorem, ale během dne se skupiny potkávají.

Termíny a více informací viz podrobné instrukce ke kempu

Krotitelé trailů II

Pokročilý dětský kemp

pro pokročilé, 8 účastníků, 2 dny

Popis kempu

Již se Vaše dítě zúčastnilo dětských kempů a chtěli byste ho posunout ještě o level výše? Proto jsme pro ně vymysleli pokročilý dětský kemp, na kterém se rozvíjejí dovednosti získané na základních kempech. Kromě toho se dítě naučí v pohodě projíždět i obtížnější místa, sjíždět bez problémů červené a určité části černých trailů a nejrůznější překážky i mimo trail.

Termíny a více informací viz podrobné instrukce ke kempu

Rozjetí před sezónou II.

Pro absolventy pokročilého kurzu

Popis kempu

Sezóna se blíží, a i přestože jste úspěšně absolvovali pokročilý kemp, tak si všechno, co jste se naučili chcete trochu osvěžit? Proto jsme pro Vás vymysleli krátký, jednodenní kemp, který Vám usnadní vstup do nové bajkové sezony.

Jednodenní kemp probíhá formou jízdy na červených a černých trailech, které znáte z předchozího pokročilého kempu. Jezdec si osvěží techniku, natrénuje si plynulé průjezdy i obtížnějšími traily a pochlubí se, co se všechno nového naučil, a to vše pod taktovkou Vám známých instruktorů.

Termíny a více informací viz podrobné instrukce ke kempu

Rozjetí před sezónou I

Pro absolventy základního kurzu

Sezóna se blíží, a i přestože jste úspěšně absolvovali základní kemp, tak si všechno, co jste se naučili chcete trochu osvěžit? Proto jsme pro Vás vymysleli krátký, jednodenní kemp, který Vám usnadní vstup do nové bajkové sezony.

Jednodenní kemp probíhá formou jízdy na modrých a červených trailech, které znáte z předchozího základního kempu. Jezdec si osvěží techniku, natrénují si plynulé průjezdy traily a pochlubí se, co se všechno nového naučili, a to vše pod taktovkou Vám známých instruktorů.

Termíny a více informací viz podrobné instrukce ke kempu