Parkování a pravidla na Trutnov Trails 2021

Parkování a pravidla na Trutnov Trails 2021

PRAVIDLA PARKOVÁNÍ

JEDINÉ MOŽNÉ PARKOVIŠTĚ PRO TT JE ZDE https://mapy.cz/s/hedejabage, všechna ostatní parkoviště vč. Sedmidomí jsou ZAVŘENÁ. Díky skvělé spolupráci s městem Trutnov a společností ČEZ bude fungovat záchytné parkoviště u „Mrtvého jezera“ před Lhotou NA TRVALO. 

Pravidla chování
Teď obzvláště, a více než kdy jindy, při setkání s někým jiným přemýšlej a:
Zpomal, usměj se, pozdrav – reprezentuješ nás, bikery!

Podpora TT.
Právě v této době víc než kdy jindy potřebujeme Vaši podporu. Celou zimu jsme makali na nových trailech a poslední dny před otevřením trávili naši kopáči na kopci víc jak 12 hodin denně. Traily jsou nachystané tak, abyste si je mohli maximálně užít. To ale stojí kromě obrovského úsilí i nemalé finanční náklady, které nejsme aktuálně schopní pokrýt ani z provozu trailcentra, ani z dotací. Čeká nás sezóna náročná na údržbu a v podstatě vy sami rozhodnete o tom, jestli TT v současné podobě přežijí a budou se v budoucnu i nadále rozvíjet.

Podpořit nás můžete zakoupením denního, měsíčního nebo ročního příspěvku na údržbu v našem provizorním infocentru. Nebráníme se ani příspěvku v jakékoliv výši platbou prostřednictvím QR kódu nebo na účet TT.
Každý může přispět podle svých možností na několik metrů stezky nebo klidně na celý trail.
http://trutnovtrails.cz/podporte-nas/

Díky všem a užijte si parádně TT jízdu 2021. Team TT.

Parking i zasady dotyczące Trutnov Trails 2021

ZASADY PARKOWANIA

JEDYNIE MOŻLIWY PARKING PARKINGOWY DLA TT JEST TUTAJ https://mapy.cz/s/hedejabage, wszystkie pozostałe parkingi, w tym. Siedem domów jest zamkniętych. Dzięki doskonałej współpracy z miastem Trutnov i ČEZ będzie działać parking nad jeziorem „Dead Lake” przed Lhotą NA TRVALO.

Kodeks postępowania
Teraz, szczególnie bardziej niż kiedykolwiek, spotykając się z kimś innym, pomyśl i:
Zwolnij, uśmiechnij się, powitaj – reprezentujesz nas, rowerzyści!

Ograniczenia
Ze względu na wydobycie buki Trail 5 są nadal całkowicie zamknięte. Na końcu Floutki jest jeszcze krótki odcinek do połączenia, więc nie będzie możliwe dotarcie do Lhoty. Floutkův Stoupák z powrotem do jaskini jest oznaczony, gdzie można zrobić kolejny bieg z różnorodnej oferty szlaków. Wszystkie pozostałe szlaki są gotowe, aby zaoferować Ci uczciwe bajkowe wrażenia.

Wsparcie TT.
W tej chwili potrzebujemy waszego wsparcia bardziej niż kiedykolwiek. Całą zimę spędziliśmy na nowych szlakach, a ostatnie dni przed otwarciem nasi kopacze na wzgórzu spędzili ponad 12 godzin dziennie. Szlaki są przygotowane tak, abyś mógł je w pełni wykorzystać. Jednak oprócz ogromnego wysiłku powoduje to również znaczne koszty finansowe, których obecnie nie jesteśmy w stanie pokryć ani z działalności centrum szlaków, ani z dotacji. Czeka nas sezon intensywny w zakresie konserwacji, a sam decydujesz, czy TT przetrwa w obecnej formie i będzie się nadal rozwijać.

Możesz nas wesprzeć, kupując dzienny, miesięczny lub roczny zasiłek na utrzymanie w naszym tymczasowym centrum informacyjnym. Nie sprzeciwiamy się również wkładowi w jakiejkolwiek kwocie poprzez płatność za pomocą kodu QR lub na konto TT.
Każdy może przyczynić się, zgodnie ze swoimi umiejętnościami, do kilku metrów szlaku lub spokojnie do całego szlaku.
http://trutnovtrails.cz/podporte-nas/

Dziękujemy wszystkim i życzymy udanej jazdy TT 2021. Team TT.

2021-04-12T20:31:42+00:00