Dostavme společně Kozí trail

Dostavme společně Kozí trail

Máme schválenou dostavbu Kozího trailu! Hledáme touto cestou pomoc, při našem dalším kopání trailů a tahání kamenů. Rádi bychom konečně dokončili Kozí trail, bez vaší pomoci to ale nezvládneme, proto jsme přišli na Hithit.

Podpořte nás a získejte zajímavé odměny!

Co se nám nyní honí hlavou?

Minulé léto nám tu kluci z IMBA pomohli natrasovat sekci Kozího Trailu, tu už jsme úspěšně, včetně parádního wallridu vybudovali, a rádi bychom trail dotáhli až na Sedmidomí k parkovišti. Bohužel nemáme žádné pravidelné příjmy a vše financujeme z příspěvků od našich příznivců, bikerů z českých lesů, ale i těch zahraničních, kteří za našimi ryzími traily neváhají cestovat stovky kilometrů. Kladné ohlasy a chvála na parádní flow, které najdete na Kozím trailu nebo na brutální Whistler sekci (Trail pod Jeskyňkou), kterou se někteří nebojí nazývat nejtěžším trailem v zemi, v nás budí naději, že by se nám částku mohlo s vaší pomocí podařit vybrat.

A proč Hithit?

Abychom to shrnuli, rádi bychom vybrali finance na dokončení kozího trailu, a pokud budete dost štědří, tak i na zdokonalování a údržbu trailů stávajících. Možná (nechceme nic slibovat) začneme dokonce připravovat i něco nového a ještě lepšího.

 

2016-11-02T10:19:13+00:00