Otevření Trutnov Trails 2020

Otevření Trutnov Trails 2020

Už si o tom štěbetají všechny sojky, nejen ty Krakonošovy, tak teda musíme jít s pravdou ven. Jo, od pátku 17.dubna otvíráme už šestou sezónu na TT.
S řadou novinek, ale bohužel také s řadou omezení. Je jen na nás všech, jak se s nimi vypořádáme a umožníme si vychutnat zážitek z luxusního pojezdu na čerstvém vzduchu, nebo budeme donuceni znovu zalézt do bajkového pekla. Tak tedy:

PRAVIDLA PARKOVÁNÍ
Vzhledem k mimořádným opatřením budou TT otevřené pouze v případě, že bude fungovat parkování návštěvníků v okolí. Díky skvělé spolupráci s městem Trutnov a společností ČEZ bude dočasně fungovat záchytné parkoviště u „Mrtvého jezera“ před Lhotou. https://mapy.cz/s/hedejabage. TOTO JE JEDINÉ MOŽNÉ PARKOVIŠTĚ PRO TT, všechna ostatní parkoviště vč. Sedmidomí jsou ZAVŘENÁ.

I ZDE BUDE NUTNÉ DODRŽOVAT OPATŘENÍ A ROZESTUPY DLE NAŘÍZENÍ VLÁDY.

Také tady bude provizorně fungovat i naše Infocentrum. Všechna ostatní parkoviště budou uzavřena a nebude možný vjezd návštěvníků do Lhoty k trailcentru.

APELUJEME NA RESPEKTOVÁNÍ A SDÍLENÍ INFORMACÍ. DÍKY.

Pravidla chování
Teď obzvláště, a více než kdy jindy, při setkání s někým jiným přemýšlej a:
Zpomal, usměj se, pozdrav – reprezentuješ nás, bikery!
(na vzdálenost menší než 2 metry to vše samozřejmě udělej s rouškou na obličeji
Aktuálně v souvislosti s absencí WC a dalšího zázemí udržujte všude v okolí pořádek!!! Ať po nás les vypadá pořád stejně pěkně, jako před námi! To znamená, když už musíš, tak to taky musíš po sobě zahrabat!!!

Omezení
Z důvodu těžby je stále zcela uzavřen Trail 5 buků a nově také část Panského Stoupáku. Jeho objížďka bude vyznačena přímo v terénu. Na konci Floutka zbývá ještě propojit krátký úsek, a tak nebude možné dojet až do Lhoty. Je vyznačen Floutkův Stoupák zpět k Jeskyňce, kde si můžete dát další chod z pestré trailové nabídky.
Bohužel do odvolání nebude k dispozici trailcentrum ve Lhotě včetně hospody a dalšího zázemí.
Všechny ostatní traily jsou připravené nabídnout vám poctivý bajkový zážitek.

Podpora TT.
Právě v této době víc než kdy jindy potřebujeme Vaši podporu. Celou zimu jsme makali na nových trailech a poslední dny před otevřením trávili naši kopáči na kopci víc jak 12 hodin denně. Traily jsou nachystané tak, abyste si je mohli maximálně užít. To ale stojí kromě obrovského úsilí i nemalé finanční náklady, které nejsme aktuálně schopní pokrýt ani z provozu trailcentra, ani z dotací. Čeká nás sezóna náročná na údržbu a v podstatě vy sami rozhodnete o tom, jestli TT v současné podobě přežijí a budou se v budoucnu i nadále rozvíjet.

Podpořit nás můžete zakoupením denního, měsíčního nebo ročního příspěvku na údržbu v našem provizorním infocentru. Nebráníme se ani příspěvku v jakékoliv výši platbou prostřednictvím QR kódu nebo na účet TT.
Každý může přispět podle svých možností na několik metrů stezky nebo klidně na celý trail.
http://trutnovtrails.cz/podporte-nas/

Díky všem a užijte si parádně TT jízdu 2020. Team TT.

2020-04-16T23:45:46+00:00