60. brigáda TT a otevření sezońy 2016

60. brigáda TT a otevření sezońy 2016

1.–2. dubna 9:00–17:00

Krásně se nám sešly hned 3 důvody, proč dorazit na apríla na TT. Traily se probouzejí ze zimního spánku a přestože jsme jim věnovali moře času, vyžadují i nadále naši péči. Kulatá brigáda si zaslouží Vaši hojnou účast, navíc je spojená s mezinárodní akcí trailbuilderů z celé Evropy zastřešovanou IMBA EUROPE. Jde o soutěž v počtu kopáčů mezi jednotlivými státy. O masové účasti u kámošů na Rychlebech není pochyb, přidají se i další komunity po celé republice a to by bylo, abychom nevyhráli. Pojďte vrátit trailům, co si zaslouží a vytvořit skvělé mezinárodní promo pro TT i všechna další česká trailcentra.

Otvíračka proběhne letos v poněkud jiném duchu, zahájíme velkou brigádou v rámci celoevropské soutěže kopáčů. Sraz bude v 9 hodin na Sedmidomí u závory ( 50.5477425N, 15.9934500E ), odkud se přesuneme na kopec. Makat budeme na dvou místech na Modřínovém trailu a vyladíme ho k dokonalosti. Ve 13 hodin se kopáči sejdou ke společnému ohni míru a pak se rozjedeme otestovat naši i Vaši práci na trailech.Trailcentrum ve Lhotě bude samozřejmě otevřené, zatím ale bez test bajků. Večer nějaké to kopáčské pivko a neděle plná ježdění.

Slavnostní opening kompletně hotové lajny na Kozím proběhne až na čarodějnice, kdy během 3 volných dnů budete moci vyzkoušet všechny vylepšené tratě i nové modely Giant a Liv 2017, prezentovat se budou i naši partneři Topride a Acepac.

POZOR! Vzhledem k probíhající rekonstrukci příjezdové silnice do Lhoty bude lepší, když svá auta necháte někde v Trutnově a okolí a k nám přijedete na svých hliníkových nebo karbonových miláčcích. Využít, bez dopravního omezení, je možné parkoviště na Sedmidomí.

Těšíme se na Vás, rok 2017 bude na TT parádní.

2017-03-29T10:25:16+00:00